
FK Bohemia Poděbrady B - FK Čechie Vykáň 2:1 (0:0)
Branky: 46. Barták, 58. Srb - 88. Bejbl
FKBP B: Fiška - Srb, Nykodým, Zima (C), Čermák - Barták, Šifta, Hybler (69. Yakushev) - Schulz (78. Archalous), Vokatý, Křivský (69. Vančura)
Vykáň: Láska - Bejbl, Beneš, Vondrka, Manycz, Ratner, Huráb (59. Dolishnii), Svoboda, Kujal, Zhul, Mushka
„Hodnocení začnu slovy, která zazněla už před zápasem v kabině ´musíme naše dobré výkony potvrdit proti silným soupeřům, mezi které Vykáň rozhodně patří.´ Musím říct, že i přes pomalejší rozjezd se nám to povedlo. První poločas byl celkem vyrovnaný, ale z naší strany tomu chyběla kvalitnější finální fáze a větší klid na balonu. Právě kvůli těmto nedostatkům jsme měli hodně zbytečných ztrát. Druhý poločas jsme začali velmi dobře, když jsme se po minutě na hřišti dostali do vedení po střele Jakuba Bartáka. Po tomto momentu jsme převzali větší kontrolu nad zápasem, což vedlo k dalším úspěchům. Byli jsme silní na míči, a právě z této převahy pramenil i náš druhý gól, který po skvělém náběhu za obranu vstřelil Srb. Mrzí nás inkasovaná branka v závěru zápasu, ale na druhou stranu jsem rád, že jsme dokázali zápas dohrát a neopakoval se scénář z Městce Králové. Na závěr patří pochvala celému týmu, ale zvlášť bych chtěl ocenit Martina Srba, který své dlouhodobě kvalitní výkony potvrdil i vstřeleným gólem,“ chválil hráč Bohemie Lukáš Nykodým.
Autorka komentáře trenéra k utkání: Markéta Stiborová/Nymburský deník





